top of page

Návrhy a realizace dětských interiérů

Studio Paprika design jsem založila v roce 2013 a od té doby se zaměřuji výhradně na návrhy a realizace dětských interiérů. Vytvářím pro Vaše děti prostor, který si zamilují, kde mohou rozvíjet svoji vlastní osobnost, objevovat svět a hledat vlastní cestu k nezávislosti. Dosahuji toho spojením promyšleného návrhu a kvalitního vybavení. Největší odměnou pro mě je Vaše spokojenost z uskutečněných realizací a především spolu s Vámi sdílená radost ze splněných přání těch nejdůležitějších lidiček na světě - našich dětí. 

O mně

O mé práci

Vystudovala jsem nábytkářskou vysokou školu se specializací na tvorbu interiéru, ale největší praxí mi byla práce v IKEA na pozici interiérového designéra. Dětský svět je mi velmi blízký, jelikož jsem sama maminkou malého Ondřeje.

 

 

Navrhuji pokojíčky tak, aby se v nich dětem dobře vyrůstalo, hrálo i snilo, aby nezruinovaly Vaši peněženku a byly odrazem charakteru Vašich dětí. Rozzářené dětské oči jsou pro mě největší odměnou. Na své práci miluji, že mohu spoluvytvářet svět, který bude Vaše dítě doprovázet až do dospělosti. Jsem vděčná za to, že můžu dělat práci, která mě baví a naplňuje.

 

 

 

Návrhy a realizace interiérů Brno

Petra Martynková

interiérová designérka

 

bottom of page