top of page

Čekáte příchod miminka?

Je spousta důležitých věcí, na které musíte myslet, když se připravujete na příchod nového člena rodiny. Nechte si poradit, jak ideálně zařídit pokoj pro novorozeně a využijte mé znalosti a zkušenosti, které Vám umožní hladký a bezproblémový začátek. Svěřte zařízení pokoje pro Vaše děťátko jiným a v klidu se připravujte na příchod miminka.

 

  • Pokojíčky pro miminka pečlivě sestavuji z kvalitního a bezpečného nábytku výrobců specializujících se na dětský nábytek. V tomto ohledu tedy můžete být klidní (i když ticho a klid vám doma zaručit nemohu).

  • Doplňuji je decentními dekoracemi, výmalbou a originálními tapetami.

  • Textilní doplňky a designová svítidla dotváří útulný dojem tohoto úplně prvního prostředí Vašeho děťátka.

  • Konečný návrh pro Vás připravím v půdorysu a  několika vizualizacích, celkové ladění pokoje Vám prezentuji koláží, abyste měli co možná nejpřesnější představu o budoucí podobě pokoje.

  • Na Vaše přání pro Vás zorganizuji celou realizaci.

  • Snažím se držet s těmi nejmenšími krok.

 

Tipy a nápady pro miminka

Výměna plenek může být někdy docela náročná, když ale budete mít při ruce všechno potřebné pro sebe i pro miminko, zvládnete to mnohem snáze. Nebudete muset nikam odbíhat a budete mít Váš malý neposedný poklad stále pod dohledem.

 

Kvalitní rošt výrazně zvyšuje cirkulaci vzduchu, což je důležitý faktor jak pro správnou teplotu dětského těla, tak pro vytvoření bezpečného a pohodlného prostředí ke spánku. Dřevěný rošt má v tomto ohledu spoustu výhod, je odolný, rychle vyschne a snadno se čistí.

 

Malá miminka denně prospí až 20 hodin! Abyste měli jistotu, že budou spát zdravě a v bezpečí, musí jejich postýlky splňovat nejpřísnější bezpečnostní normy na světě. Když postýlky doplníte matracemi, chráničem matracem a podložkou, budete mít navíc jistotu, že jste vašemu miminku dopřáli i maximální pohodlí.

 

Inspirace aneb jak by to mohlo dopadnout...

Baby room (11).jpg
Baby room (1).jpg
Baby room (3).jpg
Baby room (6).jpg
Baby room (15).jpg
Baby room (14).jpg
Baby room (9).jpg
Baby room (5).jpg
Baby room (17).jpg
Baby room (12).jpg
Baby room (7).jpg
Baby room (8).jpg
Baby room (10).jpg
Baby room (4).jpg
bottom of page