top of page

O nás

Nabízíme komplexní návrh interiéru, který zahrnuje dispoziční řešení, výběr stylu, barev a materiálů, výběr nábytku a dekorací i řízení samotné realizace. Rády pracujeme s textilem, barvami a jejich kombinacemi. Interiér se tak stává osobitým a originálním dílem.

 

Navrhuji interiéry tak, aby se Vám v nich dobře žilo, hrálo i snilo, aby nezruinovaly Vaši peněženku a byly odrazem Vašeho charakteru a životního stylu. Spokojený zákazník je pro mě největší odměnou. Na své práci miluji, že se potkávám s různými typy lidí, kteří mě obohacují, ať už v dobrém či zlém. Z každého setkání, z každé interakce vyplývá nová zkušensot, která mě posouvá dál. Jsem vděčná za to, že můžu dělat práci, která mě baví.

Vystudovala jsem nábytkářskou vysokou školu se specializací na tvorbu interiéru, ale největší praxí mi byla práce v IKEA na pozici interiérového designéra. Je mi velmi blízký skandinávský design a jeho hodnoty ctím při své práci.

 

Proč si myslíme, že má naše práce význam:

Zdá se nám, že hodně lidí si stále neuvědomuje, že to v jakém prostředí žijí má dopad na jejich pocity a náladu. Udivuje nás, kolik lidí nemá ani snahu si udělat domov krásnější, ať už třeba jen barevným sjednocením, natřením nábytku či pěkným textilem. Domov je přece domov. Z našeho pohledu nejvíce chybí osobitost, odvaha začlenit do interiéru to, co mě charakterizuje, co má nějaký příběh. Spousta těch, kdo se snaží vytvořit moderní interiér, pak dospěje k tomu, že jejich domov vypadá jako z katalogu.

Naše oblíbené barvy: 

Musíme se přiznat, že míváme barevná období, která se často mění, v poslední době nás fascinuje bílo-černá. Ale jako interiérové designérky nás inspirují  klienti, jejich životní energie a atmosféra prostředí ve kterém žijí. I díky svým klientům si často oblíbíme barvu, která by nás ještě před časem neoslovila.

Naše oblíbené materiály: 

Spíše než oblíbené barvy máme oblíbené materiály: dřevo, cihla, kámen, papír, textil, ale hlavně nejrůznější staré předměty, kterým se snažíme vtisknout novou, originální podobu. S nadšením natíráme, co nám přijde pod ruku.

Poděkování:

Všem našim klientům se kterými jsme dosud mohli spolupracovat a s důvěrou se na nás obrátili. Zároveň se těšíme na nové klienty a výzvy, které pro nás budou inspirací a motivací.

Návrhy a realizace interiérů Brno

Ing.Lenka D.Sekaninová

interiérová designérka

Petra Martynková

interiérová designérka

Miluji krásné věci a nekonečné možnosti kombinací materiálů, tvarů a barev. Neumím kreslit, takže architektura mi zůstala zapovězená. Osud tomu ale chtěl a vystudovala jsem nábytkářskou vysokou školu. Po letech odříkání ve školních lavicích jsem prozkoumávala svět než jsem se usadila v IKEA jako interiérový designer. První zkušenost jsem si nemohla vybrat lépe, byla to opravdu škola života. Než jsem se postavila úplně na vlastní nohy prošla jsem ještě designovým studiem Vincent Interier.

Jestliže neřeším návrhy svých klientů nebo neprocházím portfolia stávajících či nových dodavatelů, vyrábím textilní obrazy a šiji originální doplňky do interiéru.

 

Návrhy a realizace interiérů Brno
bottom of page