top of page

Jak probíhá spolupráce s námi

Jakmile nás kontaktujete, bude potřeba si domluvit první konzultaci, která je nezávazná a zdarma. My se potřebujeme seznámit s Vámi a Vašimi představami o interiéru. Zjistit v jakém rozsahu by naše spolupráce měla probíhat a které konkrétní služby chcete využít. Pokud je k dispozici projektová dokumentace, dojde k jejímu předání, pokud ne, samy si prostor změříme, zakreslíme a vyfotografujeme stávající stav. Na základě toho Vám pošleme kalkulaci za požadované služby.

Následně můžeme začít pracovat na prvním návrhu. Ten obsahuje zejména půdorysné uspořádání, návrh barev a textilií a zvolení nábytku. Na druhé schůzce dojde k předání a prostudování smlouvy o dílo a předání prvního vypracovaného konceptu. Na základě diskuze s Vámi se návrhy usměrňují, aby co nejvíce korespondovaly s Vaší představou. Takto se dostaneme až k finálnímu návrhu: nákres půdorysu ve 2D, dispoziční řešení, moodboard (neboli ideová koláž) a návrh místnosti s vyznačením vzorků barev, materiálů, textilií, nábytku, osvětlení a doplňkú. Součástí je i kalkulace nákladů za nábytek, dekorace, textil, výmalbu aj.

Pokud klient žádá odborný dozor při realizaci projektu, spolupráce pokračuje dle individuálně smluvených podmínek. Nejlepších výsledků při realizaci návrhu interiéru dosahujeme s dodavateli, které známe. Naše dodavatele máme prověřené léty spolupráce. Mají na paměti, že když odvedou perfektní práci, mohou od nás čekat další. Nezdržují zbytečně průběh realizace interiéru nekvalitními produkty. Pokud přesto využijete svého dodavatele, nebráníme se tomu. Nemůžeme ale vědět, jak pracuje, v jaké kvalitě a za jakých podmínek svou práci odvede.

 


Cena vychází ze složitosti řešení. Na to má vliv stav a velikost prostoru a rozsah služeb, které se rozhodnete využít. První konzultaci nabízíme zdarma, takže nemáte co ztratit.

    Orientační ceny návrhu:

       kuchyně                  od 8 000,-

       obývacího pokoje     od 6 000,-

       dětského pokoje      od 5 000,-

       ložnice                    od 5 000,-

       koupelny                 od 4 000,-

       bytu/rodin. domu     od 18 000,-

V případě realizace nábytku na míru firmou Ritzy s.r.o. je návrh nábytku zdarma.

V případě zakoupení nábytku a doplňků u našich smluvních partnerů garantujeme slevu až 10%.

Jak probíhá spolupráce s námi

První

schůzka

Další

schůzky

Realizace

Ceník

S kým spolupracuje Paprika Design

bottom of page