top of page

Návrhy a realizace interiéru

 

Nabízíme komplexní návrhy interiérů nebo konzultace při výběru nábytku, textilu, barev a dekorací do Vašeho domova či kanceláře. Také se věnujeme homestagingu a focení interiérů při prodeji vaší nemovitosti. Pracujeme převážně v Brně a okolí. Více informací ke způsobu spolupráce se dozvíte zde: Spolupráce

Bytový interiér představuje pro každého jeho domov, ve kterém tráví svůj volný čas, věnuje se rodině, koníčkům, zve si do něj přátelé a rodinu. Je to vlastně naše intimní zázemí a proto se v něm chceme cítit co nejlépe, být v něm rádi.

Vytvořit takový prostor však není úplně jednoduché. Kolem nás je k dispozici spousta zajímavých věcí, ale zkombinovat je dohromady, aby vytvářely jeden harmonický celek, bývá velmi obtížné. Stále ještě převažuje pocit, že služba interiérového designéra je finančně náročná záležitost, stejně tak i zařízení interiérů je od profesionála finančně nedostupné.

Opak je pravdou. Profesionální designér Vám šetří peníze tím, že se vyhnete unáhleným, nepromyšleným nákupům a někdy i celkově špatně zvolenému stylu, ve kterém se necítíte tak příjemně, jak jste předpokládali.

Nejdůležitější je vždy poznat Vaše přání a potřeby. Z toho pak vychází vše ostatní – styl, atmosféra i výběr nábytku. Musí se Vám výsledek nejen líbit, ale hlavně se v něm musíte cítit jako doma. Zastáváme názor, že funkce je až na prvním místě, čímž se řídíme i při plnění Vašich snů.

Návrhy a realizace interiérů Brno

Jednotlivé služby

 • Analýza Vašich přání a potřeb

 • Zaměření prostoru, dispoziční řešení, nákres půdorysu ve 2D

 • 3D vizualizace při kompletním návrhu

 • Zvolení celkového stylu, který je Vám nejbližší

 • Zvolení interiérových prvků – podlahy, povrchové úpravy stěn

 • Zvolení barev a materiálů – textil, tapety, výmalba, poradenství

 • Výběr typizovaného nábytku či nábytku na míru

 • Výběr dekorací a doplňků

 

 

 • Výběr osvětlení – centrální, náladové i funkční

 • Vypracování podkladů pro malíře, truhláře a ostatní řemeslníky

 • Spolupráce při komunikaci s prodejci nábytku

 • Zajištění nákupu zvoleného vybavení

 • Dohled nad realizací

 • Focení interiérů

 • Šití textilu a dekorací

 • Poradenství v oblasti barev, textilu a dekorací

 

Komplexní služby

Návrhy interiéru

Na základě zaměření prostor a upřesnění požadavků od klienta je zpracován základní návrh – tzn. dispoziční, barevné, materiálové a stylové řešení. Tato varianta je bez detailního řešení, představuje návrh interiéru ve 2D – půdorys a pohledy na stěny se základními popisy.

 

Zatímco komplexní návrh je detailně rozpracován - okótované pohledy na stěny ve 2D, vizualizace ve 3D, moodboard,  detailní popis zařizovacích předmětů, konkrétní materiály, barvy.  Součástí je rozpočet vč. seznamu zařizovacích předmětů. 

Nabízím i návrhy kuchyní dle ergonomických zásad a na míru Vašim potřebám.

 

Online návrhy

Ideální řešení v případě, že pospícháte s návrhem, nejste z Brna nebo nemáte čas na osobní konzultace. Tato varianta je také levnější.  Návrh interiéru pro Vás vytvořím online. Vy mi pouze zašlete podklady e-mailem a já na jejich základě zpracuji návrh.

 

Rozsah návrhu už záleží jen na Vás, můžete si zvolit pouze základní návrh nebo komplexní řešení.

 

Restyling

Restyling představuje znovu obnovení stávajícího interiéru, při kterém jsou zachováný určité prvky (nábytek, doplňky, barvy).

 

Cílem restylingu je vylepšení současného interiéru, dotažení určitého stylu, vyzdvižení detailů a osobnosti majitele. Tato forma změny je finančně méně náročná, vyžaduje spíše dobrý nápad. Výsledek je však obdobný jako při designu interiéru, kdy začínáme s prázdným prostorem.

Homestaging

 

 

Cílem homestagingu je zlepšit atraktivnost nemovitosti pro co největší počet zájemců.

Přípravit ji k prodeji či pronájmu v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu.

 

"Nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem"

 

Po provedení stagingu se nemovitost vyfotografuje pro RK a je nachystaná k prohlídce pro potenciální zájemce. Je-li Vaše nemovitost už nějakou dobu na realitním trhu, ale stále nepřilákala zájemce, pak homestaging může být řešením.

Upravené nemovitosti vypadají zachovale, udržovaně a vyjímají se nad ostatními. Vypadají lákavěji na fotografiích a jsou vždy naceněny výše.

Dekorování interiérů

Potřebujete-li Vašemu domu dodat slavnostní atmosféru. Nabízím dekorování interiérů pro rodinné oslavy, dětské párty, Vánoce, Velikonoce, důležité návštěvy, nebo jen tak pro radost.

 

Dojednejte si bezplatnou konzultaci, po které vám budu moci dát cenovou nabídku.

Poradenství

Máte pocit, že si interiér dokážete zařídit sami, jen potřebujete někoho s kým své nápady budete moci konzultovat?

Při tomto způsobu spolupráce jste hlavním tvůrcem interiéru vy a já sloužím jako informační podpora a diskusní partner.

 

Ve formě konzultačních schůzek Vám poradím s Vaším projektem. Navrhneme jednotlivé prvky či kombinace různých doplňků a materiálů, poradím Vám také, kde co hledat nebo koupit, a pomohu s odhadem finanční náročnosti realizace.

bottom of page